Získejte ty nejlepší zaměstnance

Překonávejte své cíle. Překonávejte očekávání. Zvítězte nad soupeři. To všechno dokážete. Potřebujete však více než personální agenturu. Potřebujete nejlepší síť na talenty na světě. Prozkoumejte sílu našich lidí.

Pojďme si promluvit o tom, koho potřebujete.

Kolik zaměstnanců potřebujete? Co potřebujete, aby dělali? Kdy je potřebujete? Ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé zaměstnance, ať už jich má být 5 nebo 5 000, nabídneme Vám plán — plán vytvořený přímo pro Vás. A samozřejmě v rámci rozpočtu, který lze kdykoli upravit směrem dolů či nahoru. Poté se ponoříme do naší rozsáhlé databáze uchazečů — rozsáhlejší, než má kterákoli jiná agentura — a ihned vám zajistíme skvělé lidi.

Na tyto služby jsme odborníci

Adecco Group je světovým lídrem v poskytování HR služeb na míru klientům. Kvalita služeb, které nabízíme odráží naše důkladné znalosti českého trhu a naše hluboké porozumění potřebám klientům, a také 50 let zkušeností, znalostí a implementaci moderních technik a metod práce.

Řešení pro své klienty navrhujeme tak, abychom byli s procesy v rámci lidských zdrojů efektivnější a ekonomičtější. Prostřednictvím svých 31 000 zaměstnaců ve více než 5000 pobočkách a 60 zemích nabízí Adecco širokou škálu služeb v oblasti lidských zdrojů.

Náš přístup

Vezměte ty nejlepší náborové a personální odborníky na trhu. Přidejte nejrozsáhlejší síť uchazečů o zaměstnání na světě.

Co dostanete? Skvělé lidi, kdykoli je potřebujete.

Více

O nás

Adecco zahájilo svou činnost v České republice v roce 1992, v době společenských transformací, které se snažilo redefinovat pojem „personál“.

Od té doby k tomu Adecco přispívá svými mezinárodními zkušenostmi, které usnadnil vývoj od „pracovní síly“ k „zaměstnanci“.

Více

Náborová řešení

Krátkodobí zaměstnanci, dočasná výpomoc, přímé zaměstnávání a mzdové služby. Chcete se dozvědět více? Zeptejte se nás.

Zobrazit služby

Kontaktujte nás

Podívejte se, jak blízko k nám máte. Možná byste se mohli u nás zastavit osobně. Najít nejbližší pobočku.

Najít pobočku

Důvěřujte těm nejlepším

Hledáte práci?

Hmm.. Tahle stránka je pro zaměstnavatele. Vraťme se na výpis volných pozic.

Najít novou práci