Získejte prověřené zaměstnance

Potřebujete více než personální agenturu. Potřebujete nejlepší síť na talenty na světě.

Pojďme si promluvit o tom, koho potřebujete

Kolik zaměstnanců potřebujete? Co potřebujete, aby dělali? Kdy je potřebujete? Ať už potřebujete krátkodobé nebo dlouhodobé zaměstnance, ať už jich má být 5 nebo 500, nabídneme Vám plán — plán vytvořený přímo pro Vás. A samozřejmě v rámci rozpočtu, který lze kdykoli upravit směrem dolů či nahoru. Poté se ponoříme do naší rozsáhlé databáze uchazečů — rozsáhlejší, než má kterákoli jiná agentura — a ihned vám zajistíme skvělé lidi. Můžeme začít klidně dnes!

Jsme v každém kraji

K dnešnímu datu máme 10 poboček a On-site pracovišť u klientů v ČR. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků – uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Stačí si jen vybrat: Temporary Help, Permanent placement, Xpert Testing, Try & Hire, HR and Recruitment advisory, Talent management, mzdy, international mobility, Onsite, outsourcing (připravujeme) anebo outstaffing.

Náš přístup

Vezměte ty nejlepší náborové a personální odborníky na trhu. Přidejte nejrozsáhlejší síť uchazečů o zaměstnání na světě. Co dostanete? Skvělé lidi, kdykoli je potřebujete.

Jak pracujeme?

O nás

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992. V r. 2022 máme 10 poboček a on-site pracovišť u klientů v ČR.

Více o nás

Náborová řešení

Krátkodobí zaměstnanci, dočasná výpomoc, přímé zaměstnávání a mzdové služby. Chcete se dozvědět více? Zeptejte se nás.

Zobrazit služby

Kontaktujte nás

Podívejte se, jak blízko k nám máte. Možná byste se mohli u nás zastavit osobně a probrat, co potřebujete.

Najít pobočku