Skupina Adecco je přední
světový odborník ve službách lidských zdrojů

Skupina Adecco je přední světový odborník na služby v oblasti lidských zdrojů. S více než 31 000 zaměstnanci na plný úvazek a sítí více než 5 000 poboček ve více než 60 zemích nabízíme širokou škálu služeb a staráme se o potřeby více než 100 000 klientů každý den. Služby, které nabízíme, jsou v rozsáhlé oblasti náboru a dočasného/trvalého personálního řízení, usnadňují kariérní přechody a rozvoj talentů, stejně jako poradenství a outsourcing. Centrála společnosti Adecco se nachází v Curychu-Glattbrugg ve Švýcarsku a je kótována v žebříčku Fortune Global 500. Skupina Adecco je navíc kotována na švýcarské burze SIX.

V neustále se měnícím světě je Adecco jedním z hlavních agentů, kteří ovlivňují náborový proces. Proto přistupujeme k trhu dvěma způsoby, jako reakci na zvyšující se poptávku po flexibilních i specializovaných pracovních silách následovně: Pro pozice, které vyžadují obecné schopnosti, nabízíme našim klientům vlastní služby se zaměřením na naši odbornost v oboru a naši nákladovou efektivitu. To také zahrnuje zajištění kontinuity a rozvoj dlouhodobých vztahů se zaměstnanci. Abychom mohli reagovat na poptávku technického personálu, disponujeme odbornými recruitery, kteří dokážou identifikovat nejvhodnější zaměstnance. Naším cílem je zajistit kontinuitu na pracovišti, aby si naši zaměstnanci zlepšili své dovednosti a získali další kvalifikaci.

Bez ohledu na náš přístup je naším hlavním cílem dosahování provozní dokonalosti, trvalé zvyšování odbornosti a poskytování kvalitních služeb. Jako globální lídr v oblasti lidských zdrojů jsme si vědomi skutečnosti, že tradiční vzorce zaměstnávání se v následujících letech neustále mění. To je důvod, proč povzbuzujeme současné i budoucí generace, aby tuto změnu chápaly jako šanci využít zítřejší příležitosti a připojit se k naší společnosti, aby mohly aktivně ovlivňovat svůj profesionální výsledek.